Dom Zdrowie i Uroda Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry

3 min odczyt
0
0
406
Atopowe zapalenie skóry

W wielu czasopismach w ciągu roku ukazały się liczne artykuły na temat atopowego zapalenia skóry. Najczęściej, jako typowe umiejscowienie zmian skórnych, wymienia się okolice zgięć łokciowych, nadgarstkowych, pod kolanami, w pachwinach, między palcami rąk, między łopatkami, w okolicy krzyżowej.

Oprócz zmian skórnych charakterystyczny jest świąd występujący w określonych warunkach. Czas występowania świądu jest bardzo istotną wskazówką diagnostyczną i terapeutyczną. Zmiany skórne można podzielić na pierwotne i wtórne. Zmiany wtórne powodowane są drapaniem i zakażeniami wtórnymi – maskują zmiany pierwotne. Lokalizacja zmian pierwotnych oraz charakter świądu są wskaźnikami w diagnostyce i terapii.

Przewlekłość dolegliwości, wtórne zmiany skórne, różnorodność zastosowanych terapii, utrudniają rozpoznanie i leczenie przyczynowe. Wbrew pozorom świąd skóry i czas jego występowania umożliwia postawienie diagnozy. Najczęściej leczeniem dolegliwości określonych jako atopowe zapalenie skóry zajmują się dermatolodzy, znacznie rzadziej parazytolodzy.

Analiza mineralna włosów to badanie ułatwiające leczenie wyżej wymienionych dolegliwości. Uwzględniając czynniki etiologiczne zmian skórnych, określanych jako atopowe zapalenie skóry, opracowałam recepturę kremu o dużej skuteczności w opisanych dolegliwościach, również w przypadkach wcześniej, nawet kilkukrotnie, leczonych szpitalnie.

Krem Atopo – oznacza się dużą skutecznością w atopowym zapaleniu skóry i w nowotworach skóry. Zawiera naturalne substancje lecznicze pozyskane z roślin. Nie zawiera substancji syntetycznych, a w szczególności antybiotyków, hormonów, konserwantów. Jest w 100% naturalnym produktem.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Jak wzmocnić naczynia krwionośne?

    Aby naczynia krwionośne były mocne i aby nie dopuścić do rozwoju chorób cywilizacyjnych, t…
  • Żelazo i jego smak

    Żelazo i jego smak Macie kłopot? Zrobiliście bowiem badania krwi, a poziom hemoglobiny poz…
  • Minerały

    Odpowiednia podaż witamin jest równie ważna, co dostarczanie organizmowi odpowiednich mine…
Załaduj więcej Zdrowie i Uroda

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Wojna o salon

Przed kilkoma miesiącami na forum portalu Franchising.pl pojawiła się wypowiedź franczyzob…