Firma nie tylko oferuje korepetycje z każdego przedmiotu, ale dodatkowo chce przygotowywać uczniów do kształcenia za granicą.

Ogólnopolska sieć centrów korepetycyjnych – to cel, do którego dążą przedstawiciele firmy Edun Korepetycje. Ośrodki mają oferować kursy dokształcające z każdego przedmiotu. Dodatkowo, część centrów przygotowuje nastolatków do matury amerykańskiej SAT (która składa się z części językowej i matematycznej), a w dalszej perspektywie – do studiów poza granicami kraju.

– Klientami Edun Korepetycje są przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym – od podstawówki, aż do liceum. Są to zarówno osoby, które mają problemy z nauką, jak i te, które chcą po prostu podnosić swoje kwalifikacje – mówi Maciej Dziedzic z firmy Edun Korepetycje. – Pierwszych klientów każdego nowo otwieranego centrum pozyskujemy głównie przez reklamy i ogłoszenia w internecie, kolejni przychodzą z polecenia.

Obecnie pod marką Edun Korepetycje działają dwa centra własne: w Opolu i w Warszawie oraz jedna placówka franczyzowa w Krakowie. Na przełomie sierpnia i września br.

rozpocznie działalność centrum we Wrocławiu. Do końca roku ma powstać pięć kolejnych ośrodków działających na licencji. Firma poszukuje kolejnych partnerów z Katowic, Poznania, Gdańska i innych miast liczących min. 50 tys. mieszkańców.

– W Polsce istnieje już kilka profesjonalnych centrów ko-repetycyjnych, ale to nadal za mało, aby przyjąć wszystkich potencjalnych klientów – tłumaczy Maciej Dziedzic.

Partnerami Edun Korepetycje mogą zostać osoby, które dysponują kwotą 35 tys. zł i lubią pracę z młodzieżą. Potencjalny franczyzobiorca powinien także dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 m2, najlepiej w sąsiedztwie szkół lub z gwarancją dobrego dojazdu komunikacją miejską.

Dyplom to podstawa

Maciej Dziedzic Edun Korepetycje

Ukończenie uczelni wyższej i posiadanie tytułu naukowego jest obecnie standardem, a nie tak jak kiedyś, przywilejem nielicznych. Jednak wielu dzieciom nauka nadal sprawia problemy. Różnica polega na tym, że rodzice starają się pomagać swoim latoroślom w zdobyciu dobrego wykształcenia.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jaki dioptromierz wybrać?

Dioptromierze Obecnie sprzęt optyczny jest niezwykle nowoczesny oraz także spełnia oczekiw…