Firma nie tylko oferuje korepetycje z każdego przedmiotu, ale dodatkowo chce przygotowywać uczniów do kształcenia za granicą.

Ogólnopolska sieć centrów korepetycyjnych – to cel, do którego dążą przedstawiciele firmy Edun Korepetycje. Ośrodki mają oferować kursy dokształcające z każdego przedmiotu. Dodatkowo, część centrów przygotowuje nastolatków do matury amerykańskiej SAT (która składa się z części językowej i matematycznej), a w dalszej perspektywie – do studiów poza granicami kraju.

– Klientami Edun Korepetycje są przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym – od podstawówki, aż do liceum. Są to zarówno osoby, które mają problemy z nauką, jak i te, które chcą po prostu podnosić swoje kwalifikacje – mówi Maciej Dziedzic z firmy Edun Korepetycje. – Pierwszych klientów każdego nowo otwieranego centrum pozyskujemy głównie przez reklamy i ogłoszenia w internecie, kolejni przychodzą z polecenia.

Obecnie pod marką Edun Korepetycje działają dwa centra własne: w Opolu i w Warszawie oraz jedna placówka franczyzowa w Krakowie. Na przełomie sierpnia i września br.

rozpocznie działalność centrum we Wrocławiu. Do końca roku ma powstać pięć kolejnych ośrodków działających na licencji. Firma poszukuje kolejnych partnerów z Katowic, Poznania, Gdańska i innych miast liczących min. 50 tys. mieszkańców.

– W Polsce istnieje już kilka profesjonalnych centrów ko-repetycyjnych, ale to nadal za mało, aby przyjąć wszystkich potencjalnych klientów – tłumaczy Maciej Dziedzic.

Partnerami Edun Korepetycje mogą zostać osoby, które dysponują kwotą 35 tys. zł i lubią pracę z młodzieżą. Potencjalny franczyzobiorca powinien także dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 m2, najlepiej w sąsiedztwie szkół lub z gwarancją dobrego dojazdu komunikacją miejską.

Dyplom to podstawa

Maciej Dziedzic Edun Korepetycje

Ukończenie uczelni wyższej i posiadanie tytułu naukowego jest obecnie standardem, a nie tak jak kiedyś, przywilejem nielicznych. Jednak wielu dzieciom nauka nadal sprawia problemy. Różnica polega na tym, że rodzice starają się pomagać swoim latoroślom w zdobyciu dobrego wykształcenia.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Jak szybko znaleźć pracę?

    W życiu spotykają nas różne sytuacje – nie tylko te przyjemne. Dlatego musimy być pr…
  • Jak zweryfikować wiarygodność dewelopera?

    Jak zweryfikować wiarygodność dewelopera? Bardzo zależy Wam na tym, aby starannie wybrać d…
  • Wojna o salon

    Przed kilkoma miesiącami na forum portalu Franchising.pl pojawiła się wypowiedź franczyzob…
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy białko na redukcję to dobry pomysł? W czym może pomóc?

Odżywka białkowa w proszku to jeden z najwygodniejszych sposobów na dostarczenie białka do…