Firma nie tylko oferuje korepetycje z każdego przedmiotu, ale dodatkowo chce przygotowywać uczniów do kształcenia za granicą.

Ogólnopolska sieć centrów korepetycyjnych – to cel, do którego dążą przedstawiciele firmy Edun Korepetycje. Ośrodki mają oferować kursy dokształcające z każdego przedmiotu. Dodatkowo, część centrów przygotowuje nastolatków do matury amerykańskiej SAT (która składa się z części językowej i matematycznej), a w dalszej perspektywie – do studiów poza granicami kraju.

– Klientami Edun Korepetycje są przede wszystkim dzieci w wieku szkolnym – od podstawówki, aż do liceum. Są to zarówno osoby, które mają problemy z nauką, jak i te, które chcą po prostu podnosić swoje kwalifikacje – mówi Maciej Dziedzic z firmy Edun Korepetycje. – Pierwszych klientów każdego nowo otwieranego centrum pozyskujemy głównie przez reklamy i ogłoszenia w internecie, kolejni przychodzą z polecenia.

Obecnie pod marką Edun Korepetycje działają dwa centra własne: w Opolu i w Warszawie oraz jedna placówka franczyzowa w Krakowie. Na przełomie sierpnia i września br.

rozpocznie działalność centrum we Wrocławiu. Do końca roku ma powstać pięć kolejnych ośrodków działających na licencji. Firma poszukuje kolejnych partnerów z Katowic, Poznania, Gdańska i innych miast liczących min. 50 tys. mieszkańców.

– W Polsce istnieje już kilka profesjonalnych centrów ko-repetycyjnych, ale to nadal za mało, aby przyjąć wszystkich potencjalnych klientów – tłumaczy Maciej Dziedzic.

Partnerami Edun Korepetycje mogą zostać osoby, które dysponują kwotą 35 tys. zł i lubią pracę z młodzieżą. Potencjalny franczyzobiorca powinien także dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 m2, najlepiej w sąsiedztwie szkół lub z gwarancją dobrego dojazdu komunikacją miejską.

Dyplom to podstawa

Maciej Dziedzic Edun Korepetycje

Ukończenie uczelni wyższej i posiadanie tytułu naukowego jest obecnie standardem, a nie tak jak kiedyś, przywilejem nielicznych. Jednak wielu dzieciom nauka nadal sprawia problemy. Różnica polega na tym, że rodzice starają się pomagać swoim latoroślom w zdobyciu dobrego wykształcenia.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Dlaczego warto kupić markowe buty?

    Buty dobrej jakości, w dodatku zadbane, mogą być najlepszą wizytówką mężczyzny. Nie warto …
  • Ubezpieczenia pracownicze

    Ubezpieczenia grupowe pracowników. Czy stać Cię, żeby się nie ubezpieczyć? Ubezpieczenia m…
  • Trwałe i odporne pompy

    Transport rożnych mediów ciekłych Najczęściej do przemieszczania ciekłych mediów używane s…
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Kompresor tłokowy – zasada działania i rodzaje

Kompresory tłokowe to uniwersalne urządzenia. Dzięki temu są powszechnie stosowane zarówno…