Gumka do włosów i co dalej?

Gumki i inne ozdoby to nieodłączny element kobiet. Mamy ich mnóstwo i ciągle mamy wrażenia, że za mało. Wybór gumki do włosów może przysporzyć nie lada problemów i warto bliżej przyjrzeć się co dziś oferuje nam rynek akcesoriów do włosów. Jaka powinna być najlepsza gumka, aby spełniała swoje funkcje i do tego oczywiście świetnie się prezentowała na włosach?

Zakup jedwabnej gumki do włosów będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Jedwab dzięki swoim właściwościom nie zniszczy nam włosów. Nie będą one narażone na łamanie, ocieranie, a tym samym pogorszenie się ich kondycji. Zwróćmy uwagę przy wyborze, aby nasze ozdoby do włosów nie zawierały metalowych elementów, które będą źle wpływać na wygląd włosów. Bardzo dobrze sprawdzi się do wiązania włosów na noc.

Ciekawą i coraz częściej wybieraną opcją dla wiązania włosów są gumki sprężynki. Mają one takie samo zastosowanie jak tradycyjne gumki.  Dodatkową jej zaletą jest to, że nie zostawia śladu podczas jej noszenia, co jest częste w przypadku tradycyjnych gumek. zrobimy dzięki niej praktycznie każdą fryzurę.

Tradycyjną gumkę do włosów możemy trochę udoskonalić. Gumki scrunchies inspirowane latami 90 tymi mają aktualnie swój czas. I tak kupimy gumkę z wstążkami, dzięki którym możemy stworzyć niekonwencjonalne fryzury: koki, kucyki końskie, wplecione w warkocz nadadzą świeżości naszej fryzurze.

Wybierajmy gumki do włosów według naszych preferencji, ale też bierzmy pod uwagę ich funkcjonalność i najlepsze parametry dla naszych włosów.

 

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Bez kategorii

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute a spontaniczność: Dlaczego spontaniczne podróże mogą być najlepsze?

Wstęp W dobie zaplanowanych harmonogramów i starannie przygotowanych wakacji, spontaniczne…