Dom Sport i Turystyka Polecane trasy motocyklowe w USA

Polecane trasy motocyklowe w USA

4 min odczyt
0
0
387

Readsboro, VT do Barnarda, VT

Reklama: Rybnik sklep motocyklowy

Vermont jest bardzo przyjazne dla motocyklistów, więc jest to nasza próba zwrócenia zasłużonej uwagi na stan Green Mountain.

Piękna część kraju, bez względu na to, czy lubisz jeździć offroudowo, czy wolisz asfalt. Vermont nie jest może jedną z bardziej popularnych atrakcji turystycznych, ale to właśnie sprawia, że szlak ​​jest świetny. I, jak sugeruje nazwa Green Mountain State, Vermont jest pełne krajobrazów, które każdy motocyklista chciałby odkryć.

Na tym 178-milowym odcinku północno-wschodniego BDR poznasz wszystko, co ma do zaoferowania Vermont. Obejmuje to trochę technicznej jazdy pod koniec. Jeśli wolisz łatwiejszą trasę, możesz ją objechać.

Jesteś teraz w stanie Green Mountain. Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć pięknych krajobrazów pasterskich, historycznych górskich dróg i architektury z czasów wojny o niepodległość? Mamy nadzieję! Vermonterzy mają ogólnie wyluzowaną postawę, silną pasję do swojego stanu rodzinnego i chętnie dzielą się tą pasją z przyjaznymi i pełnymi szacunku gośćmi. Drogi, którymi będziesz przejeżdżać przez Vermont, są piękne iw większości przypadków pierwotnie przeznaczone do transportu ludzi i zwierząt. Wiele z tych dróg pełni jednocześnie funkcję przejść dla bydła i szlaków turystycznych, więc bezpieczna jazda jest niezbędna.

Po zapoznaniu się z drogami klasy 4 pod koniec sekcji 3, zatrzymaj się w sklepie Readsboro General Store, aby zatankować swoje ciało i rower. Stamtąd trasa przechodzi w mozaikę leśnych dróg wijących się przez niższy Las Narodowy Green Mountain. Miasto Grafton jest wspaniałym miejscem do zatrzymania się, spędzenia nocy w gospodzie lub zjedzenia lunchu w sklepie wielobranżowym.

Na tym odcinku są rozproszone techniczne elementy jeździeckie, ale za miastem Danby jest sporo trudnych dróg klasy 4. Jeśli okaże się, że nie jesteś na to gotowy, ślady GPS obejmują łatwiejsze objazdy na trudniejszych drogach klasy 4. Ostatni kręty odcinek tej sekcji prowadzi do miasta Barnard, gdzie możesz zatankować i kupić zapasy w sklepie ogólnym. Jest kemping w Parku Stanowym Silver Lake i kilka pensjonatów w mieście lub alternatywnie miasto Woodstock jest tylko 10 mil stąd.

Jak widać, wschodnie Stany Zjednoczone oferują wiele wspaniałych przejażdżek dla miłośnika przygód

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Sport i Turystyka

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Podążając za zmieniającymi się potrzebami mieszkańców

Dynamika współczesnego życia sprawia, że społeczeństwo jest nieustannie narażone na zmieni…