REMEDIUM NA SPRACOWANE DŁONIE

Odciski, zerwane pęcherze, wysuszone dłonie znasz to uczucie gdy po ciężkim treningu twoje dłonie nie są w najlepszej kondycji. Dzięki AFTER WORKOUT nie będziesz już się martwić o przerwy w treningach. Zawarte w kremie składniki najpierw oczyszczą skórę z bakterii a następnie zadbają o szybką regenerację dłoni. Krem jest 100% naturalny. 100 ml.

TANITA BC-545 N – SEGMENTOWY ANALIZATOR SKŁADU CIAŁA

– Kontroluj regularnie postępy i efekty treningu z wykorzystaniem zaawansowanej, japońskiej technologii.

– Widoczne zmiany, to większa motywacja do pracy nad swoją sylwetką.

TANITA BC-545 N
TANITA BC-545 N

TANITA BC-545 N umożliwia analizę ponad 10 niezbędnych parametrów takich jak:  poziom spalania tłuszczu, masa tkanki mięśniowej, minerały kostne, PPM, całkowita zawartość wody w organizmie, wiek metaboliczny oraz analiza tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej z podziałem na segmenty. Precyzja i dokładność pomiaru (do 100 gram!) umożliwi zaobserwowanie nawet najmniejszej zmiany w proporcjach składu ciała. 3 lata bezpłatnej gwarancji producenta. Z tym urządzeniem będziesz widział, iż podczas wysiłku spalanie tłuszczu to nie mit !

BodyStyle to jest to!

Nadeszły takie czasy, że mężczyzna musi dbać o swój wygląd nie tylko na spotkaniach towarzyskich czy podczas randki z kobietą, ale także na treningu. Kolekcja koszulek firmy BodyStyle spełnia wszelkie kryteria estetycznego ubioru treningowego.

KURTKA PITBULL HEMLOCK

To klasyczna propozycja w kolekcji jesienno-zimowej w stylu VINTAGE (sprane kolory). Ponieważ jest bardzo dobrze ocieplona, kurtka ta nadaje się na zimę jak i na chłodne wiosenne i jesienne dni. Wykonana jest z bardzo wytrzymałej, impregnowanej bawełny. Kurtka o militarnym, prostym ale wygodnym kroju.

BESTJOY COOKING SPRAY

To bezkaloryczny spray rzepakowy do smażenia i zapiekania, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem Twoich ulubionych potraw bez obaw o utratę sylwetki. Zamiast zużywać łyżkę oleju do każdego posiłku, wystarczy spryskać powierzchnię patelni odrobiną sprayu. Zastąpienie niezdrowych tłuszczów bezkalorycznym olejem poprawi Twoje zdrowie

ODZIEŻ I AKCESORIA TRENINGOWE

Fitness, Crossfit, Sporty walki, kulturystyka. Nasi eksperci pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu, akcesoriów treningowych, wygodnego ubrania na trening – wszystkich elementów niezbędnych do udanego treningu. O zapał i systematyczność musisz zadbać sam!

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sport i Turystyka

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute a spontaniczność: Dlaczego spontaniczne podróże mogą być najlepsze?

Wstęp W dobie zaplanowanych harmonogramów i starannie przygotowanych wakacji, spontaniczne…